Noii membrii-New Members

Re: Noii membrii-New Members

Mesajde Athos10 » Vin Iul 01, 2011 1:39 pm

Da acum eram pe acolo si am observat ca este topic separat :)
scuze da o sa ii fac :)
sunt la munca acum daca gasesc ceva filmuletze o sa le postez.
Athos10

Mesajde diamondbulls » Vin Aug 19, 2011 12:08 am

Buna.ma numesc Anca(Liliana),sunt din Sibiu dar traiesc in Barcelona si din intamplare am gasit acest forum.Ma bucur ca am gasit romani iubitori de bull terrieri.eu am 2 bulli:un mascul in varsta de 1 an si 3 luni pe nume Lestat De Where Is The Magic si o femela in varsta de 5 luni pe nume Demonbull Perla Negra. nu stiu sa bag poze dar,daca vreti sa vedeti intrati pe facebook pe Liliana Tanasie.
diamondbulls

Mesajde leonard » Vin Aug 19, 2011 1:15 am

Bine ai venit. Pozele le poti posta foarte usor, aici ai un link unde este explicat cum se face
http://www.forum.playbull.ro/viewtopic.php?f=14&t=32
If you want a dog, take any dog, I f you want a friend take a bull terrier!!!
http://www.leonardia.ro
leonard
Site Admin

Mesajde alexxandra » Dum Oct 09, 2011 12:38 pm

Buna ziua! Bine v-am gasit! Ma numesc Alexandra sunt din Craiova si sunt noua proprietara a unei cateluse minunate pe nume Rhea. De acum inainte o sa va tinem la curent cu poznaile noastre
...little Rhea
alexxandra

Mesajde FocusSAN » Mar Oct 11, 2011 5:13 pm

Bine ai venit, Alexandra! Sa-ti traiasca maimutica mare si sanatoasa si sa nu ne ierti deloc cu pozele. Cat mai multe si mai traznite :lol:
Din totdeauna pentru totdeauna iubitor de bully.
FocusSAN

Mesajde VIonut » Mar Noi 22, 2011 12:45 am

Salut! Numele meu e Ionut , nu am inca un bull ,dar imi doresc nu de foarte mult timp.Toata aceasta mare dragoste pentru acesti catei a inceput in copilarie cand pe strada bunicii mele s-a mutat cineva care avea un bullterrier. Copil fiind eram speriat de caine ,care de fiecare data ne jucam in fata curtii cainele incepea sa latre si incerca sa iasa, pana la un moment cand reusit. A venit intr-o mare viteza la mine si am incremenit de frica pana cand a inceput sa ma linga si sa sara pe mine, dupa ...love story. :D
De o luna jumate lucrez intr-un pet shop in Constanta ( un vis implinit :)) ) si am intalnit un crescator de bull, am avut o discutie destul de surta deoarece eram in timpul programului, domnul e din cta are un catel de la Leonardia, un pui al lui Aslan (nu am retinut numele catelei), era foarte mandru de ''baiatul'' lui si mi-a recomandat acest forum.
Sunt foarte incantat de forum si sper ca in curand sa devin un membru deplin(cu tot cu un bully :D ) si sa invat cat mai multe.
VIonut

Mesajde leonard » Mar Noi 22, 2011 12:49 am

Bine ai venit, stiu despre ce catel e vorba, si spre marea mea bucurie acel catel face parte din categoria celor care au avut parte de un stapan super. Omul isi iubeste catelul, si dupa cum ai spus si tu...s emandreste foarte tare cu el. Si eu la randul meu am tinut o femela din acel cuib. Sper sa ai parte de un catel , si daca pot sa te ajut cu ceva, iti dau un sfat care l-am mai dat: incearca sa te hotarasti la un crescator de unde ti-ar placea sa achizitionezi un pui, tine legatura cu el, si poate daca iti place o anume femela de la acel crescator, poti vorbi din timp, ca sa afli cand va avea acea femela pui.
leonard
Site Admin

Mesajde leonard » Mie Dec 21, 2011 2:27 pm

Membrii BNbullterrier, Enzo si AdrianaCorry au fost activati din playbull panel si contul lor a pierdut parola. Sa ceara recuperarea parolei pentru a putea posta!
leonard
Site Admin

Mesajde romini » Lun Ian 16, 2012 11:51 pm

Salutari la toti membrii forumului si bine v-am gasit.
romini

Mesajde leonard » Lun Ian 16, 2012 11:55 pm

Bine ai venit. Ai vreun bullterrier...sau cauti unul? Aici e locul unde fie ca esti incepator sau nu....vei fi tratat cu respect. ;)
leonard
Site Admin

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Bun venit-Welcome