Va salut pe toti!

Va salut pe toti!

Mesajde 1Cosmin1 » Mar Ian 27, 2015 7:26 pm

Numele meu este Cosmin am 26 de ani (impliniti chiar astazi) :D sunt din Bucuresti si cu parere de rau nu am un bully, dar sper ca in viitorul apropiat sa imi achizitionez si eu unul. Iubesc aceasta rasa, si multumita forumului sunt cat de cat documentat cu privire la aceasta rasa superba. Am citit cu satisfactie toate intrebarile, raspunsurile, si sfaturile voastre! Si pe viitor sper sa invat cat mai multe informatii cu privire la educarea unui bully!
1Cosmin1

Re: Va salut pe toti!

Mesajde bartaiomu » Mie Ian 28, 2015 12:42 am

1Cosmin1 scrie:Numele meu este Cosmin am 26 de ani (impliniti chiar astazi) :D sunt din Bucuresti si cu parere de rau nu am un bully, dar sper ca in viitorul apropiat sa imi achizitionez si eu unul. Iubesc aceasta rasa, si multumita forumului sunt cat de cat documentat cu privire la aceasta rasa superba. Am citit cu satisfactie toate intrebarile, raspunsurile, si sfaturile voastre! Si pe viitor sper sa invat cat mai multe informatii cu privire la educarea unui bully!

Bine ai venit pe forum Cosmin. La multi ani! ;)
Imagine Just Bull It !

www.terrierbull.ro
bartaiomu

Mesajde 1Cosmin1 » Mie Ian 28, 2015 12:52 pm

Multumesc mult! :mrgreen:
1Cosmin1

Mesajde leonard » Vin Ian 30, 2015 2:53 am

Cu intarziere...La Multi Ani si bine ai venit pe forum. chiar daca nu mai e asa trafic ca inainte, forumul are o mare importanta exact pentru cei noi. Asta a fost scopul lui initial acela de ai deschide ochii tuturor asupra acestei rase. ;)
If you want a dog, take any dog, I f you want a friend take a bull terrier!!!
http://www.leonardia.ro
leonard
Site Admin

Mesajde 1Cosmin1 » Sâm Ian 31, 2015 12:29 am

Multumesc mult! am observat ca sunt toti destul de tacuti, cand voi reusii sa imi achizitionez si eu un bully eu voi vorbi cel mai mult:))
Oricum nu am reusit sa citesc tot forumul dar mai am putin :D
1Cosmin1

Mesajde leonard » Dum Feb 15, 2015 9:08 pm

Te asteptam alaturi de noi cu un bullysor. In general acum discutiile se duc pe Grupul Bullterrierilor din Romania pe FB (Romanian Bullterriers group) forumul a ramas ca...biblioteca infirmativa.
If you want a dog, take any dog, I f you want a friend take a bull terrier!!!
http://www.leonardia.ro
leonard
Site Admin

Înapoi la Bun venit-Welcome